Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar, İstanbul Anadolu Yakasında bulunan, merkezi, Marmara Denizi’ne kıyısı olan, Şehrin en eski ilçelerindendir. Adalar'da, özellikle eski Adalar dediğimiz alandaki binaların yapılış tarihleri çok eskidir. Son 10 yıldır Adalar'da bu eski yapıların yıkılıp yeniden modern bir şekilde yapılması işleri, kentsel dönüşüm ile hız kazanmıştır. Bu sebepten Adalar evden eve nakliyat hizmetleri konusunda firmamızın en çok hizmet verdiği İstanbul ilçelerinin başında gelmektedir.

500 bine yaklaşan nüfusu ile Adalar, her geçen gün büyüyen ve büyüdükçe de dikey mimarinin arttığı bir lokasyondur. Kentsel dönüşüm ile dönüştürülen binaların yerlerine daha modern, büyük ve çok katlı yapılar yapılmaktadır. Aynı zamanda bu yapılar sayesinde Adalar'da otopark sorunları da azalmıştır. Zira yeni yapılan her binanın zemin katları otopark olarak inşa edilmekte ve her daire için en az 1 adet otopark tahsis edilmektedir.

Bu kentsel dönüşüm projeleri ile gelişen Adalar ilçesinde evden eve nakliye taşıma ihtiyaçları da her zaman söz konusudur. Eski binalardan taşınacak evlerin belli bir süreliğine, geçici olarak taşındığı evlerden sonra, yapılan yeni binalarına geri dönmeleri birçok ev sahibine büyük ev taşıma maliyetlerine sebep olmaktadır.

Firmamız, Adalar bölgesindeki tüm taşıma faaliyetlerini en uygun fiyat ve hizmet kalitesiyle yürütmektedir. Eski binalardan toplanan ve geçici evlere taşınan eşyalar, zamanı geldiğinde yine firmamız ekip ve araçları tarafından yeni binalardaki evlere taşınmaktadır.

Adalar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve taşıma fiyatları birçok değişkene bağlıdır. Evlerin hangi katta olduklarından, bina asansörünün kullanıp kullanılamayacağına kadar farklı unsurlar, evden eve taşıma fiyatları açısından önemlidir. Adalar'da daha fazla dikey mimari olduğundan, taşınan eşyaların birçoğu yüksek katlara da olabilmektedir. Bina içinden eşyanın taşınması zor veya imkânsız olduğu durumlarda ise mobil asansörlerimiz ile eşyaların taşıma operasyonlarını titizlikle yürütmekteyiz.

Bereket Nakliyat, alanında uzman ekipleri, sektöre uygun lifli araçları ve son teknoloji mobil asansörleri ile Adalar ilçesinin her semtinde siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermektedir. En uygun fiyat ve ödeme koşulları ile siz de evden eve nakliyatta firmamızdan fiyat almadan karar vermeyin.

Adalar Evden Eve Eşya Taşıma Günleri

Adalar gibi park sorunu olan ve insan, trafik yoğunluğu olan bir ilçede tabii ki hafta içi evden eve nakliye her zaman daha uygun olmaktadır. Fakat müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Cumartesi ve pazar günleri de Adalar bölgesinde evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz.

Adalar Evden Eve Taşıma Eşya Depolama

Adalar kentsel dönüşüm bölgesi olduğundan, yıkılacak binalardaki evlerin bazılarındaki eşyaların depolara taşınması istenebilmektedir. Bu tip istekler doğrultusunda Bereket Nakliyat olarak, güvenlikli eşya depolarımızda müşterilerimize alan ayırmakta ve eşyalarını istenilen zaman içerisinde muhafaza etmekteyiz.

Eşyaların taşınması, depoya konulması ve sonrasında yeni binaya taşınmasına kadar firmamız her görevde müşterilerine sorunsuz hizmet vermektedir.

Adalar ve semtlerinde evden eve nakliyat işlerinizde Bereket Nakliyat ve ekibi ile çalışın, en uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmeti sorunsuz bir şekilde alın. Hem de tüm taşımalarda sigortalı olarak.

2004 yılından bugüne..

İster şehir içinde, ister şehirler arasında eşyalarınıza gerekli özeni gösterip hiçbir zarar gelmeden taşıma yapabilmek yetkin bir firmayı bulmuş olmayı gerektirir. İşte Bereket Nakliyat Evden Eve Türkiye genelinde işini ehliyle yerine getirmeyi kendisine esas görev bilmiş bir firmadır. Evden eve nakliyatla ilgili olarak her türlü endişenize anında çözümler üreterek, sorunlarınıza cevap olabilecek güçlü bir altyapıya sahiptir.

Sohbeti Açın
Call Now Button