KURUMSAL TAŞIMACILIK

Özel veya kamu kurumlara ait ürün veya eşyaları başka bir adrese taşımak kurumsal taşımacılık adı verilir. Kurumsal taşımacılık parça eşya veya evden eve nakliyata göre oldukça daha ciddi bir sektör. Kurumsal taşımacılık hangi kurumların ihtiyaç duyduğu bir sektördür? Hukuk, sağlık ve banka gibi kurumlar bu hizmet faydalanmaktadır. Ve bununla birlikte ofis ve şirket gibi sektörlerinde kurumsal taşımacılık sisteminden yararlanabiliyor.

KURUMSAL TAŞIMACILIKTA TİTİZ ÇALIŞMA

Ofis ve şirket gibi büyük firmaların taşınmasında büyük bir özen ve titizlik içerisinde çalışan Bereket evden eve nakliyat firmamız herhangi bir karışıklığa sebep olmamak için ve eski düzeninin sağlanıp dosyaların karışmaması için büyük bir özveri de bulunur.

KURUMSAL TAŞIMACILIKTA EKSPER VE SİGORTA İŞLEMİ

Bereket evden eve nakliyat firmamız tarafından eksperler yönlendirilir ve plan dahilinde ofis veya şirket eşyaları vs. paketlenip ambalajlanır. Böylelikle hiçbir karışıklığa yer verilmez. Sonrasında ise tüm eşyalar sigortalanır. Kurumsal taşımacılıkta ofis veya şirket eşyalarınız paketlenirken ve ambalajlanırken büyük bir dikkatle nizama ve düzene önem verilmektedir ki herhangi bir karışıklık olmaması için ve yeni iş yerinizde eski işyerinizin düzeni bozulmaması adına. Yeni adrese giden tüm dosya ve eşyalarınız yine aynı titiz çalışma içerisinde yerlerine yerleştirilmektedir. Böylelikle yeni iş adresinizde işinize kaldığınız yerden rahatlıkla devam edebilirsiniz.

KURUMSAL TAŞIMACILIKTA ÇALIŞMA PRENSİBİ

Bereket evden eve Nakliyat, çalışma prensibi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yapısı ile birlikte nakliyat sektöründeki öncü firmalardan bir tanesidir. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve eşya depolama alanlarında faaliyetlerini sürdüren firmamız, uzun yıllardır sektörün içinde bulunmaktadır. Yılların verdiği taşımacılık deneyimi, tüm işlemlerimizde yaşanabilecek sorunların en aza indirilmesini sağlamaktadır.

KURUMSAL TAŞIMACILIKTA MÜŞTERİ İSTEKLERİNE VERİLEN ÖNEM

Firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımız da alanında uzman ve profesyonel isimlerden seçilmektedir. Müşterilerimizin isteklerini analiz ederek, her zaman bu istekler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürürüz. Kalite çıtamızı her zaman ve her işimizde üst seviyelere koyup, Avrupa Birliği standartlarında hizmet verme amacıyla çalışmalarımızı Fabrika, banka, hastane, büro, fuar, ofis, okul, stand ve diğer özel kurumların ilk tercihleri Bereket evden eve nakliyat kurumsal taşımacılıktır. Firmamızda önem verilen birinci husus tüm dosyaların ve arşivlerin numaralandırılmasıdır. Bu şekilde hiçbir karışıklığa sebep vermeden tüm eşyalar, dosyalar ve arşivler paketlenir ve ambalajlanır.

KURUMSAL TAŞIMACILIKTA GÜVEN VE KALİTE

Kurumunuzun tüm eşyalarını güvenli ve kaliteli bir hizmet içerisinde yeni adresine ulaşmasını istiyorsanız en iyi kurumsal taşımacılık yapan Bereket evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçin ki kurumunuz taşınmadan sonra hiçbir aksilik ile karşı karşıya kalmasın ve büyük zararlara uğramasın diye.

Taşınmanın ne kadar zamanda ve hangi koşullarda gerçekleşeceği hesaplanarak ayrıntılı bir sözleşme yapılır. Taşınma tarihinin başlangıç ve bitişini kapsayacak yol taşıma sigortası firmamızca yapılır. Kurumsal taşımalar için dilerseniz taşıtacağınız malzemelerinizin tamamı için bizimle anlaşabilir ya da günlük araç ve personel desteği alarak taşımanızı yaptırabilirsiniz. Kurumsal taşımalarınız için firmamız ile uzun süreli anlaşmalar yaparak araç kiralayabilir, kurumsal taşımalarınızı yaptırabilirsiniz. Kurumsal Nakliyat, Kurumsal Taşımacılık hizmetlerimiz için bizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma, taşınmalarında zaman kısıtlı olduğundan ötürü taşıma işlemi şirket işlerini aksatmayacak şekilde yapılması gerekmektedir. Genel olarak hafta sonları tercih ediliminden dolayı kısa zamanda taşıma işleminin tamamı ile gerçekleşmesi gerekmektir. Kısa zamanda taşınma işlemin bitimi için çok iyi bir organize gerekmektedir. Bütün taşıma planı önceden oluşturularak firma yetkililerine sunulur ve taşıma ön görülen işlem çerçevesinde yapılmaktadır.

2004 yılından bugüne..

İster şehir içinde, ister şehirler arasında eşyalarınıza gerekli özeni gösterip hiçbir zarar gelmeden taşıma yapabilmek yetkin bir firmayı bulmuş olmayı gerektirir. İşte Bereket Nakliyat Evden Eve Türkiye genelinde işini ehliyle yerine getirmeyi kendisine esas görev bilmiş bir firmadır. Evden eve nakliyatla ilgili olarak her türlü endişenize anında çözümler üreterek, sorunlarınıza cevap olabilecek güçlü bir altyapıya sahiptir.

Sohbeti Açın
Call Now Button