Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli, konumu itibari ile İstanbul Anadolu Yakasında bulunan, E5 karayolunun ikiye böldüğü, Pendik ve Maltepe ilçelerinin arasında, Marmara Denizi’ne kıyısı olan bir ilçedir. İstanbul’un en büyük ilçeleri arasında yer alır. Sultanbeyli'de Maltepe ve Kadıköy gibi kentsel dönüşüm bölgesidir ve devamlı eski binalar yıkılmakta, yeni binalarla ilçe adeta sıfırlanmaktadır. Yapılan büyük siteler ile çok katlı binalar her geçen gün yeni sakinleri ile dolmaktadır. Kentsel dönüşüm bölgesi olması sebebiyle Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetleri de en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasındadır.

Anadolu Adliyesi de Sultanbeyli ilçe sınırları içerisinde olduğundan, adliyeye yakın olan ofisler, plazalar, binalar devamlı dolup boşalabilmektedir. Evden eve nakliye ihtiyacının bu kadar fazla olduğu bir ilçede, Bereket Nakliyat olarak uzman taşıma ekiplerimiz ve son model araçlarımız ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Her ev taşımanın maliyeti içerdiği özelliklere göre değişkenlik gösterebilir. Evin taşınacağı evler arasındaki mesafe, kat sayıları, evin içindeki eşya sayısı ve kaplayacağı alan gibi değişkenler, fiyatın değişmesinde belirleyici olabilir. Evden eve nakliye sektöründe bu tip değişkenleri görmeden fiyat vermek zordur. Verilirse de hata yapılmış olabilir. Bu sebepten, evden eve nakliye işi alan firmamız çoğunluk olarak aldığı işi öncelikle inceler ve fiyat çıkartır. Bu detaylı fiyat bilgisi evini taşıtmak isteyen müşteriye detaylı bir şekilde sunulur ve kabul edilirse taşınma işlemi başlar.

Ev taşıma sırasında oluşabilecek her türlü kazaya karşı firmamız önceden sigorta önlemi alır ve hem müşterilerini hem de kendi menfaatini korumaya alır. Taşıma işlerinde kaza yapma oranı diğer iş kollarına göre yüksek olmasına karşın, Bereket Nakliyat olarak bugüne kadar sıfır iş kazası ile taşıma operasyonlarımızı sürdürmekte ve bu istikrara devam etmekteyiz.

Sultanbeyli Evden Eve Taşıma Şehirler Arası

Her ev taşıma işlemi şehir içi olmadığından, firma olarak şehirler arası da ev taşıma hizmeti vermekteyiz.  Sultanbeyli ve çevresinden Muğla, Antalya, Aydın, İzmir ve bu illerin ilçelerine eşya taşıma hizmeti de yapmaktayız. Sadece ev taşıma değil, parça eşya taşıma hizmeti de veren firmamız, bu illere taşınacak eşyalarınızı kapınızdan almaktadır. Parça eşya taşıma hizmeti ile  Sultanbeyli’dan diğer şehirlere taşıma hizmeti veren Bereket Nakliyat, bu hizmetinde de sigortalı taşıma yapmaktadır.

Sultanbeyli Evden Eve Taşıma ve Depolama Hizmeti

Binaları kentsel dönüşüme giren ya da kısa süreliğine tatile çıkması gereken müşterilerimizin de eşyalarını depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Depolama hizmetimiz içerisinde taşıma da vardır. Taşıma ekiplerimiz araçlarımız ile eşyalarınızı paketler, depolarımıza sevk eder ve istifler. Zamanı gelen eşyaların tam gününde yeni yerlerine veya eski mekanlarına sevk edilmesiyle yine firmamız uzman ekipleri ilgilenir.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Hizmeti mi Lazım?

Hemen Bereket Nakliyat ile irtibata geçin. En uygun taşıma fiyatları ve en hızlı hizmeti alın. Sigortalı evden eve taşımacılık anlaşımız ve yılların tecrübesi ile evlerinizi aynı gün paketli ve kurulmuş bir şekilde yeni yerlerine taşıyalım.

2004 yılından bugüne..

İster şehir içinde, ister şehirler arasında eşyalarınıza gerekli özeni gösterip hiçbir zarar gelmeden taşıma yapabilmek yetkin bir firmayı bulmuş olmayı gerektirir. İşte Bereket Nakliyat Evden Eve Türkiye genelinde işini ehliyle yerine getirmeyi kendisine esas görev bilmiş bir firmadır. Evden eve nakliyatla ilgili olarak her türlü endişenize anında çözümler üreterek, sorunlarınıza cevap olabilecek güçlü bir altyapıya sahiptir.

Sohbeti Açın
Call Now Button